Program

Náš tým profesionálů se brilantně postará o zábavu na vámi pořádané akci. Můžete si být jisti, že se nikdo z malých hostů nebude nudit, bezstarostně užívat zábavy si budete i Vy z pozice hostitele. Dle Vašeho přání a charakteru akce sestavíme program a záleží jen na Vás a Vašich preferencích, co bude obsahovat. Přání našeho klienta je pro nás směrodatné, proto k němu přistupujeme s největší zodpovědností a v jeho plnění jsme zcela nekompromisní.

     

   

 

Bublinková show:

 

Děti se s našim klaunem vyřádí při bublinkové show.Pro děti je to velká zábava a legrace:-)Každé dítko obdrží svůj vlastní bublifuk.

 

 

 

 

Balónková show:

 

Děti tuto show milují.Naučí se balónky tvarovat jako zvířátka,různé postavičky,srdíčka...Náš klaun jim vše názorně předvede a vysvětlí.Malým šikulům jejich výtvory zůstávají.

 

 

 

 

Malování na obličej:

 

Při malování na obličej používáme pouze protialergení a nezávadné barvy zn.Snazaroo.Toto malování je velká zábava nejen pro děti,ale i pro jejich rodiče,kteří si malování mohou také vyzkoušet:-)

 

 

 

 

 

Soutěže,hry,zábava...

Pro Vaše děti připravíme program plný zábavy,soutěží a her.Připraveny jsou i odměny a ceny v soutěžích.Nikdo neodchází s prázdnou.O zábavu se postará také náš profesionální klaun.Nabízený program se dá libovolně kombinovat.Přizpůsobíme se Vašim představám a požadavkům.Vše je jen na Vašem výběru...