Nabídka doprovodných programů

Zajišťujeme pro Vás následující doprovodný program:

Ceny těchto programů jsou smluvní a záleží na charakteru akce.Dále upozorňujeme,že tyto programy je nutné objednávat s dostatečným předstihem.Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚTSKÁ SHOW- zpěvačky,herečky,moderátorky a šansoniérky SVĚTLANY NÁLEPKOVÉ,která zaujme nejen malé diváky.Paní Nálepkovou lze objednat i jako zpěvačku či moderátorku Vašich akcí.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Říkadla a křikadla jsou písně básnířky a písničkářky Karolíny Kamberské, určené pro batolata a předškoláky.

Karolína, bývalá členka a autorka písní dvojice Sestry Steinovy, se při jejich psaní inspirovala pozorováním svého třetího dítěte, malého Matouše. „Fascinuje mě, jak proplouvá světem na hranici fantazie a reality, všechno obyčejné má pro něj kouzlo, třeba vydrží půl hodiny užasle zírat na pračku peroucí prádlo.. Co se mu asi honí hlavou?Z této otázky vznikla kolekce písniček pro děti, které v sobě míchají realitu moderního života s dětskou obrazotvorností.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Orientální tanečnice ASEA NINGUE- originální pojetí v kombinaci moderního stylu.Tribal fusion a prvků cikánského indického tance,jež navozuje onu mystickou a zároveň hravou atmosféru.

Je možné si objednat sólové vystoupení na reprodukovanou orientální, středověkou či world music hudbu a nebo na živou,případně workshopy.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Středověká a nejen středověká kapela MIRITIS  

 V jejich repertoáru jsou dále balkánské,španělské a tradiční irské skladby-harfa.Hudba je doplněna také ohnivou taneční show-ohnivé vějíře,svítílničky se svíčkami.

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Malý CIRKUS přímo u Vás.

V zimních měsících prosinec-únor,zajišťujeme vystoupení profesionálních cirkusových umělců.Jedná se o 45minut dlouhý program na téma CIRKUS.Děti si zamilují nejen zvířátka, ale i klauna či žongléra.Tento program je vhodný zejména pro školská zařízení,která ho také v hojné míře využívají.

 

     Pro více informací o tomto unikátním projektu nás kontaktujte.